Sienų šiltinimas lakštinėmis medžiagomis yra gana sudėtinga, ypač, jei sienose yra išvedžiotos įvairios komunikacijos. Sujungti taip, kad neliktų tarpų, per kuriuos gaunami šilumos nuostoliai nėra lengvas darbas. Todėl net ir labai stengiantis ne visada pavyksta puikiai. Tačiau galime pasidžiaugti, kad dirbant kartu su naujomis technologijomis ir nuolat atnaujinant žinias bei technologijas, galima daugelį darbų atlikti greičiau ir kokybiškiau.
Savo klientams galime pasiūlyti geriausias rinkoje purškiamas šiltinimo medžiagas. Tokias kaip sienų šiltinimas poliuretano putos (termovata) ir sienų šiltinimas biria vata. Abi technologijos yra daug pranašenės už bet kokias lakštines šiltinimo medžiagas.
Atvirų ir uždarų porų poliuretano putos.
Poliuretano putos (termovata) gali būti atvirų porų, kuri puikiai tinka šiltinti patalpas iš vidaus ir uždarų porų, kuria galima šiltinti visas pastato konstrukcijas. Naudojant uždarų porų termovatą, nereikia jokių papildomų medžiagų bei garo izoliacinės plėvelės, kadangi ši termovata yra nelaidi garui ir pasižymi mažu drėgmės įgeriamumu. Taip pat ji puikiai veikia kaip garso izoliatorius, apsaugo patalpas nuo išorinio triukšmo. Apšiltinus visas namo sienas poliuretano putomis, namas turės puikias šilumos savybes ir išlaikys šilumą. Purškiant termovatą, visos ertmės bus užpildytos ir prisitaikys prie bet kokios konstrukcijos, todėl garantuotas idealus sandarumas ir jokių sujungimų, tai puiki besiūlė technologija su geriausiomis šilumos savybėmis.
Biri akmens vata, stiklo vata, ekovata.
Biri vata yra puiki alternatyva jau įprastoms šiltinimo medžiagoms. Tačiau biri vata yra daug pranašesnė, nes jos nereikia jungti. Kaip jau minėta anksčiau, jungiant lakštines šiltinimo medžiagas yra sudėtinga sujungti nepaliekant tarpų. O šiltinant biria vata (purškiama) yra užpildomos visos ertmės. Medžiaga puikiai prisitaiko prie konstrukcijų ir sudaro vientisą sluoksnį. Šiltinimo darbai gali būti atliekami tiek iš lauko, tiek iš vidaus. Pasirinkus šiltinti namo sienas šiuo būdu, rekomenduojama kartu naudoti garo izoliacinę plėvelę. Tokiu būdu būtų pasiektas maksimalus šiltinimo lygis. Ši plėvelė užtikrina, kad drėgmė iš vidinių patalpų nepatektų į vidines konstrukcijas. Biri vata yra kelių tipų, t.y. ekovata (celiuliozinė vata), stiklo vata, akmens vata, medžio plaušo vata. Kurią birią vatą jums pasirinkti, priklauso nuo šiltinti ketinamo pastato ir jo savybių.
Jei visgi kyla klausimų, kurį šiltinimo variantą pasirinkti ir kas gali atlikti šiuos darbus, kreipkitės į mūsų kvalifikuotus specialistus, mes jums padėsime.