Šiltinimas poliuretano putomis

Poliuretanas – tai dvikomponentė šiltinimo medžiaga, kuri skystu pavidalu užpurkšta ant paviršiaus išsiplečia keletą kartų, sudarydama vientisą sluoksnį, ir tinka bet kokių konstrukcijų šiltinimui. Ji puikiai prilimpa prie medžio, betono ar metalo. Šiltinimas poliuretano putomis nereikalauja specialiai taikyti karkaso prie termovatos. Termovata užpildo visą karkaso plotį, nepalikdama jokių plyšelių, nepaisant konstrukcijų nelygumų.

Atliekame įvairių konstrukcijų šiltinimą poliuretano putomis. Naudojame atvirų ir uždarų porų poliuretano putas.

Atvirų porų poliuretanas

Ši termovata yra porėta, minkšta, lengva atvirų porų medžiaga (1 m3 – 8 – 15 kg), lengvai pasiduodanti deformacijoms, nesunkiai pjaunama ir apdirbama. Ji puikiai tinka patalpoms iš vidaus šiltinti – sienoms, perdangoms, pertvaroms, stogui, išskyrus pamatus ir didelio drėgnumo patalpas.

Uždarų porų poliuretanas

Tanki, standi, uždarų porų struktūros medžiaga. Uždarų porų poliuretanas šiuo metu turi geriausias šilumines savybes, lyginant su kitomis plačiai naudojamomis medžiagomis. Jis pasižymi itin mažu drėgmės įgeriamumu, taip pat yra visiškai nelaidus garui (nereikia garo ir vėjo izoliacijos). Uždarų porų poliuretanas gali būti naudojamas kaip pagrindas garo izoliacijai. Užtenka ir poros centimetrų uždarų porų termovatos sluoksnio, kad konstrukcijos būtų idealiai sandarios. Šia medžiaga galima šiltinti visas pastato konstrukcijas.

Poliuretano privalumai:

  • Aukšta šiluminė varža.

  • Užtikrina idealų sandarumą.

  • Užpildo visas ertmes, nelygumus ir įtrūkimus.

  • Geriausias kainos/kokybės santykis rinkoje.

  • Poliuretano putos prisitaiko prie bet kokios konstrukcijos.

Neradote tinkamo šiltinimo būdo?


ekovata


termovata

UAB „Termoputa“ © 2021 Visos teisės saugomos.

Scroll to top