Šiltinimas biria vata

Dažnai konstrukcijų sienos yra šiltinamos lakštinėmis šiltinimo medžiagomis, tokiomis kaip akmens vata, medžio plaušo vata ar stiklo vata. Tačiau toks šiltinimas lakštinėmis medžiagomis yra sudėtingesnis už šiltinimą biria vata, kadangi lakštines medžiagas yra reikalinga pritaikyti montuojant komunikacijas. Karkasą svarbu parengti pagal lakštų dydį, todėl dažnai gali padidėti ir medžiagų sąnaudos, išlaidos. Šiltinimas biria vata ją purškiant nereikalauja konstrukcijos karkaso pritaikyti prie šiltinimo medžiagos, o šiltinimo sluoksnio storį, jeigu to reikia, galima reguliuoti storinant ar ploninant patį karkasą.

Šiltinimas biria vata (purškiama) puikiai užpildo visas ertmes, o pati medžiaga labai gerai prisitaiko prie konstrukcijos, taip sudarydama vientisą sluoksnį. Konstrukcijas purškiama biria vata galima šiltinti ir iš išorės, ir iš vidaus. Kai konstrukcijos šiltinimas atliekamas naudojant purškiamą birią vatą, šiltinimo darbai yra vykdomi, padarant skyles plėvelėje ar apdailos plokštėje ir pro jas įpučiant šiltinimo medžiagą.

Birios vatos tipai

Ekovata (celiuliozinė vata) – smulkiapluoštė vatos pavidalo medžiaga, kuri susideda iš natūralių druskų bei mechaniškai susmulkintos makulatūros, pasižymi mažu oro pralaidumu. Ekovata yra  laikoma itin ekologiška termoizoliacinė medžiaga, nedaranti jokio neigiamo poveikio aplinkai ir žmogaus sveikatai.

Stiklo vata atitinka griežčiausius sveikatos saugos reikalavimus. Pasižymi lengvu svoriu, gerais šiluminiais parametrais, atsparesnė drėgnesnėi aplinkai, nei kitų tipų vatos.

Akmens vata yra naudojama įvairiose pramonės šakose, kur reikalingas didelis patvarumas, reikalinga apsauga nuo gaisro ir akustinis komfortas.

Medžio plaušo vata – izoliacinė daugiafunkcinė medžiaga, kuri užtikrina šiltas, nepraleidžiančias garso ir „kvėpuojančias“ sienų, lubų ir grindų konstrukcijas.

Mūsų specialistai profesionaliai ir kokybiškai atlieka stogų, palėpių, perdangų, sienų, grindų, taip pat oro tarpų šiltinimo biria vata darbus. Naudojame aukštos kokybės „Balticfloc“, „Isover“, „Knauf insulation“, „Paroc“, „Steico“ gamintojų medžiagas.

Birios vatos privalumai:

Neradote tinkamo šiltinimo būdo?

UAB „Termoputa“ © 2021 Visos teisės saugomos.

Scroll to top