Garo izoliacinės plėvelės montavimas

Garo izoliacinės plėvelės montavimas naudojamas namų, ypač medinių (sienų, stogų, mansardų, perdangų, grindų) ir kitų konstrukcijų apšiltinimui, sandarumo užtikrinimui, taip pat apsaugoti apšiltinimo medžiagas nuo vandens garų, apsaugoti nuo drėgmės, kondensato, puvimo, pelėsio, grybelių. Garo (vandens) izoliacinės plėvelės paskirtis yra neleisti drėgmei iš patalpų patekti į vidines konstrukcijas, užsandarinti drėgmės ir oro judėjimą per konstrukcijas. Taigi garo izoliacija yra tiesiog būtina.

Dažnai kyla klausimas iš ko pagaminta ši izolacinė medžiaga. Izoliacinę plėvelę sudaro politileno plėvelės sluoksnis bei armuojantis polipropileninis tinklelis. Ši medžiaga pasižymi ilgaamžiškumu (atspari plyšimui ir oro sąlygų kaitai). Paprastai garo izoliacijos plėvelė būna skaidri (rodo aukštą medžiagos kokybę ir sufleruoja apie ilgalaikiškumą), kartais būna paįvairinta įvairių spalvų dažikliais (medžiagos kokybė dėl to nenukenčia). Žinoma, kaip ir su visais produktais, garo izoliacinė plėvelė yra gaminama įvairių išmatavimų, spalvų, medžiagų, kainų, gamintojų ir taip toliau.

Aliuminiu dengtos garo izoliacinės plėvelės papildomai sulaiko ir spindulinę šilumos energiją. Atspindintis ekranas sumažina šilumos ar kondicionieriaus sąnaudas apie 15 procentų. Tokią plėvelę rekomenduojama naudoti kartu su metalizuotomis sienų ir stogo plėvelėmis, kad padidėtų jų bendras efektyvumas.

Medžiagos savybės:

Kylant klausimams, visada galite kreiptis į mūsų specialistus ir gauti išsamią konsultaciją.

UAB „Termoputa“ © 2021 Visos teisės saugomos.

Scroll to top