Termoviziniai tyrimai

Šiais laikais kiekvienam nekilnojamo turto savininkui yra aktuali šilumos išlaikymo būste problema. Termoviziniai tyrimai naudingi nustatant kuo daugiau apšiltinimo ar statybų broko ir kiek jų buvo padaryta statant pastatą. Nes  savininkui išlaikyti jame norimą temperatūrą šaltuoju ar šiltuoju metu laiku tampa nepigus malonumas.

Tokiu atveju yra itin svarbu tiksliai žinoti, pro kur į gyvenamąsias patalpas skverbiasi šaltis. Nustačius defektines pastato vietas, lengviau priimti tinkamus sprendimus apšiltinant būstą.

Termovizija – tai fizinių kūnų skleidžiamų infraraudonųjų spindulių intensyvumo fiksavimas per atstumą. Kiekvienas fizinis kūnas, kurio temperatūra virš absoliutaus nulio (- 273 °C) natūraliai skleidžia infraraudonuosius spindulius, proporcingus kūno paviršiaus temperatūrai. Kuo paviršiaus temperatūra aukštesnė, tuo spinduliavimas intensyvesnis ir atvirkščiai. Infraraudonuosius spindulius fiksuoja prietaisas – termovizorius.

Nuotraukos, daromos termovizoriumi, vadinamos termonuotraukomis. Termovizorius – tai lyg fotoaparatas, tik jis fiksuoja ne regimąjį vaizdą, o šilumos intensyvumą. Šis prietaisas leidžia gauti šilumos pasiskirstymo paviršiuje nuotrauką 0,1 °C tikslumu realiu laiku.

Termovizinio tyrimo nauda

Termovizinis tyrimas parodo esamą realią pastato ar įrenginio būklę. Tai galimybė pamatyti savo namus kitomis akimis, sužinoti, kur ir kokios problemos yra pastate. Su termovizoriumi tai nustatyti yra labai paprasta dėl keletos priežasčių:

Kaip atliekamas termovizinis tyrimas?

Mūsų teikiamos paslaugos:

Pastatų šiluminės izoliacijos tyrimas.

Drėgmės kaupimosi vietų nustatymas.

Pastato šildymo sistemos ir defektų nustatymas.

Termonuotraukų analizė.

Nemokama šiltinimo specialisto konsultacija.

Defektinių vamzdyno izoliacijos vietų nustatymas.

Šaldymo patalpų patikra.

Stiklo charakteristikų nustatymas (ar selektyvus, kuris stiklas iš kokios pusės padengtas).

Kylant klausimams, visada galite kreiptis į mūsų specialistus ir gauti išsamią konsultaciją.

UAB „Termoputa“ © 2021 Visos teisės saugomos.

Scroll to top