Pamatų šiltinimas poliuretano putomis užtikrina, kad pamatai bus apsaugoti nuo veikiančios klimato kaitos, t.y. vandens ir įšalo žiemos metu. Kai pamatus skalauja vanduo, įmirkęs gruntas, o žiemą dar ir šaltis, dėl temperatūrų kaitos ir veikiančios apkrovos, pamatai laikui bėgant gali įskilti. Įskilus pamatams, dažnai pasikeičia viso namo geometrija. Likviduoti jau atsiradusius padarinius yra gana sudėtinga ir kainuoja daug išlaidų bei darbo, todėl paprasčiau yra tuo pasirūpinti iš anksto.

Pamatų šiltinimas, profesionalios šiltinimo paslaugosUždarų porų poliuretano putos yra tinkamiausia medžiaga pamatų šiltinimui. Būtent termovata pralenkia visas kitas šiltinimo medžiagas savo privalumais ir unikaliomis savybėmis:

  • Poliuretano putos atsparios drėgmei, nepūva;
  • Turi unikalias šilumos savybes;
  • Puikiai prilimpa prie bet kokio paviršiaus;
  • Sudaro vientisą, sandarų, besiūlį sluoksnį;
  • Greitai ir lengvai atliekami pamatų šiltinimo darbai purškimo būdu;
  • Galima reguliuoti purškimo storį;
  • Lengvai apšiltinami netgi nelygūs, įvairių formų pamatai;
  • Poliuretano putos yra lengvos ir neapkrauna dengiamų paviršių;
  • Nedegi ir ekologiška medžiaga.

Pamatų šiltinimas dažniausiai atliekamas dar namo statybos metu, siekiant pamatų patvarumo ir ilgaamžiškumo, o jei įsigyjamas jau pastatytas namas, tuomet reikia tuo pasirūpinti renovacijos metu. Apšiltinti reikia visą pamatą, t.y. jį atkasti ir tik tada šiltinti, nes grunto įšalas siekia iki 1,5 m. Kitas svarbus dalykas, dėl kurio reikia šiltinti pamatus – šilumos nuostoliai. Būtent per neapšiltintus namo pamatus netenkama dalis namo šilumos energijos. Pamatų šiltinimas taip pat įtakoja ir išsprendžia svarbią problemą – drėkstančias sienas ir pelėsio susidarymą.

Kadangi pamatai yra viso namo pagrindas, taupyti šioje vietoje negalima ir nerekomenduojama, nes būtent nuo pamatų priklauso viso namo tvirtumas, taigi pamatų termoizoliacija yra būtina. Pamatų šiltinimui privaloma pasirinkti tinkamą medžiagą ir patikimus, kvalifikuotus specialistus, kurie išmano savo darbą. Tokiu būdu turėsite geresnes namo šilumos savybes ir galėsite džiaugtis puikiu ir ilgaamžiu sprendimu.

Jei visgi kyla klausimų ar reikia daugiau informacijos dėl pamatų šiltinimo ir kas gali tai atlikti, galite kreiptis į mūsų kvalifikuotus specialistus, kurie jums padės, atsakys į iškilusius klausimus ir padarys visą reikiamą darbą. Patikėkite tai profesionalams.

UAB „Termoputa“ © 2021 Visos teisės saugomos.

Scroll to top