Apie namo šiltinimą kodėl tai būtina daryti žino kiekvienas, o stogo šiltinimas yra vienas svarbiausių šiltinimo srityje. Tačiau, ne visi žino ir kartais net nepagalvoja, kad ne ką mažiau svarbus ir lemiantis viso namo šilumos kokybę yra būtent stogo šiltinimas. Dėl ne apšiltinto ar prastai apšiltinto stogo yra patiriami dideli, net 30-40% šilumos nuostoliai. Stogas yra namo apsauga nuo šalčio, karščio, kritulių, vėjo, todėl juo būtina pasirūpinti, norint gyventi komfortiškai ir sunaudoti mažiau šilumos energijos norimai temperatūrai palaikyti. Todėl būtent stogui yra keliami aukšti sandarumo reikalavimai, kuriuos lengviausia pasiekti pasirinkus tinkamas šildymo medžiagas ir technologijas.

Šiuo metu yra didelis šiltinimo produktų pasirinkimas, tačiau einant koja kojon su naujovėmis, galima rinktis naujus, kokybiškus ir patikimus produktus, kurie palengvina patį šiltinimo procesą ir turi puikias termoizoliacines savybes. Šiltinimas gali būti kokybiškas ir greitas. Kurį produktą naudoti, dažnu atveju priklauso nuo situacijos, pvz. stogo šiltinimui naudoti galima poliuretano putas (termovatą) arba birią vatą.

Šiltinimas poliuretano putomis (atvirų ir uždarų porų)

Tai itin kokybiškas, patogus ir greitas šiltinimo būdas. Poliuretano putos skystu pavidalu yra užpurškiamos ant paviršiaus. Užpurkštos putos išsiplečia keletą kartų ir sudaro vientisą, tolygų sluoksnį, tokiu būdu užpildomas visas karkaso plotis, net jei yra konstrukcijų nelygumų. Tai ypač sandari šiltinimo technologija, kuri nepalieka tuščių ertmių, jos nereikia jungti ir tinka bet kokių konstrukcijų šiltinimui. Dėl savo unikalių savybių puikiai prilimpa prie bet kokio paviršiaus, t.y. metalo, medžio, betono ar kito reikiamo paviršiaus.

Stogo šiltinimas poliuretano putomis turi daugybę privalumų:

Stogo šiltinimas atvirų porų poliuretano putomis

  • geriausias kainos ir kokybės santykis,
  • tinka šlaitiniams ir plokštiems stogams,
  • poliuretano putos užpildo visas ertmes,
  • besiūlė izoliacinė technologija,
  • prisitaiko prie bet kokio paviršiaus ir konstrukcijos,
  • užtikrina aukštą šiluminę varžą ir sandarumą,
  • puiki garso izoliacija,
  • atsparumas drėgmei,
  • poliuretano putos neapkrauna paviršių ir yra lengvos.

Pasirinkę šį šildymo būdą būsite garantuoti, kad pasirinkote geriausią variantą stogo apšildymui.

Biri pučiama vata. Akmens vata, stiklo vata, eko-vata, termovata.

Stogui apšildyti taip pat naudojama biri vata. Purškiama biri vata užpildo ertmes, prisitaiko prie konstrukcijos ir sudaro vientisą sluoksnį. Šiltinimas vyksta įpučiant šiltinimo medžiagą per padarytas skyles plėvelėje ar apdailos plokštėje. Biri vata gali būt

Stogo šiltinimas biria vata

i kelių rūšių, atitinkamai parenkama pagal paskirtį, t.y. ekovata (celiuliozinė vata), stiklo vata, akmens vata, medžio plaušo vata. Su ja darbai atliekami greitai, lengvai, tinka visų tipų pastatams, pasižymi nedegiomis savybėmis.

Kylant klausimams, kurį stogo šiltinimo būdą pasirinkti, visada galite kreiptis į mūsų specialistus ir gauti išsamią konsultaciją.

UAB „Termoputa“ © 2021 Visos teisės saugomos.

Scroll to top