Palėpės šiltinimas reikalauja tinkamo šiltinimo medžiagų pasirinkimo. Tik tada įmanoma turėti gerų šilumos savybių turinčias patalpas. Žiemą šiluma viduje laikysis daug geriau ir ilgiau, o vasarą palėpė neprikais iš išorės. Gausime komfortiškos palėpės sąlygas, kurios įtakoja viso namo komforto sąlygas ir gyvenimo kokybę bei išlaidas šilumai. Per prastai apšiltintas bei nesandarias vietas šiluma iškeliauja į lauką ir turime namo šilumos nuostolius. Kad taip nenutiktų, rekomenduojama pasitarti su kvalifikuotais specialistais ir išsirinkus geriausią būdą, apšiltinti namo palėpę.

Atvirų porų poliuretano putos. Uždarų porų poliuretano putos.

Poliuretano putos (termovata) yra puikus palėpės šiltinimo būdas, kuris ne tik puikiai apšiltina, sandarina, bet ir veikia kaip labai gera garso izoliacijos priemonė, kas yra labai svarbu, jei planuojama palėpėje įrengti gyvenamąjį kambarį. Būtent poliuretano putos neleidžia patalpoms prikaisti iš išorės bei atšalus puikiai sulaiko šilumą viduje ir neleidžia greitai atvėsti. Tokiu būdu sukuriame aplinką, kuri yra taupanti šilumą, ekonomiška ir komfortiška.

Biri pučiama vata

Kitas patikimas ir greitas palėpės šiltinimas yra biri vata, ji yra kelių rūšių, t.y. ekovatŠiltinimas biria vataa (celiuliozinė vata), stiklo vata, akmens vata, medžio plaušo vata. Birios vatos pasirinkimas priklauso, kokius reikalavimus keliate palėpei, ar planuojate, kad tai bus gyvenama ar negyvenama patalpa. Pasitarę su specialistais, visada rasite tinkamiausią sprendimą.

Visi aukščiau išvardinti šiltinimo būdai yra ekonomiški, patikimi ir saugūs. Didžiausias privalumas yra kokybė ir greitis, kadangi šiltinimas atliekamas purškimo technologija, nereikia jungti siūlių, visos ertmės puikiai užpildomos net ir sunkiai pasiekiamose vietose, tinka visų tipų statomiems bei renovuojamiems namams. Poliuretano putos (termovata) ir biri vata yra atsparios drėgmei bei jose nesiveisia graužikai, kas yra ypač aktualu palėpių patalpoms.

Didesnei apsaugai nuo drėgmės, naudojama garo izoliacijos plėvelė. Ji užtikrina palėpės, stogo, grindų, sienų, perdangų ir kitų konstrukcijų sandarumą nuo vandens garų, drėgmės, kondensato, pelėsio, grybelio ir puvimo. Garo izoliacijos plėvelė užsandarina drėgmės ir oro judėjimą per konstrukcijas, yra ilgaamžė, todėl rekomenduojama naudoti šiltinant patalpas. Savo darbuose naudojame tik patikrintas rinkoje medžiagas. Darbuose naudojamos SIGA arba Tyvek gamintojo membranos, lipnios sandarinimo juostos, gruntas ir kt.

Jei kyla klausimų, kurį palėpės šiltinimo būdą pasirinkti, kokia eilės tvarka vyksta darbai, visada galite kreiptis į mūsų specialistus ir gauti išsamią konsultaciją.

UAB „Termoputa“ © 2021 Visos teisės saugomos.

Scroll to top