Dauguma senos statybos namų turi oro tarpus sienose, per kuriuos yra patiriami dideli šilumos nuostoliai. Kol oro tarpai yra tušti ir neapšiltinti, bet kokiu atveju nepadės namo šiltinimas nei iš vidaus, nei iš išorės, todėl pirmas uždavinys – oro tarpo šiltinimas.

Daugelis išsigąsta, kad norint šiltinti oro tarpą, reikia ardyti arba vidines sienos dalis arba išorinį fasadą. Laimei, mūsų naudojamos technologijos su įpurškimo sistema leidžia, kad būtų patiriami kuo mažesni sienų pažeidimai. Oro tarpo šiltinimas vyksta per sienoje išgęžtą nedidelę angą, kuri vėliau yra užtaisoma. Darbas atliekamas greitai, kokybiškai ir saugiai.

Oro tarpo šiltinimui galime pasiūlyti specialią birią vatą, poliuretano putas (termovatą) bei termoputas. Kurią medžiagą rinktis, priklauso nuo esamos individualios situacijos.

Žiūrint iš techninės pusės, būtent termo puta yra nebiri, todėl puikiai tinka vertikalaus oro tarpo sienose užpildymui. Ši medžiaga sukurta būtent oro tarpo šiltinimui ir yra nepakeičiama bei plačiai naudojama. Dar viena teigiama savybė, kad ją galima naudoti net oro tarpuose, kuriuose anksčiau buvo kita šiltinimo medžiaga.

Oro tarpo šiltinimas, profesionalios šiltinimo paslaugosŠiltinimo termo putomis privalumai:

  • Puikus kainos ir kokybės santykis, gerokai pigesnė už kitas technologijas;
  • Šiltinant nepažeidžiamas fasadas;
  • Šiltinimas vyksta per 16 mm angą mūro siūlėse;
  • Skysta termoputa po kelių minučių pavirsta į porėtą, vientisą termoizoliacijos sluoksnį.
  • Užpildo visas ertmes bei mikro įtrūkimus, todėl padidėja viso namo sandarumas;
  • Tinka šiltinti net ant kitos, anksčiau naudotos medžiagos;
  • Puikiai laiko šilumą;
  • Termo puta atspari degimui, vabzdžiams bei graužikams.

Poliuretano putos taip pat puiki ir patikima medžiaga oro tarpo šiltinimui, nes užpildomi visi tarpai, besiūlė technologija, kuri nebijo drėgmės, puikiai izoliuoja garsą, nesiveisia pelėsis ir graužikai, puikiai laiko šilumą. Poliuretano putos tinka visų tipų konstrukcijoms.

Biri vata kaip ir aukščiau paminėtos medžiagos, taip pat naudojama oro tarpo šiltinimui. Ji labai gerai užpildo tarpus, nes pasižymi smulkiu plaušu, laikui bėgant nesusėda ir puikiai laiko šilumą.

Šiltinant oro tarpus rinkitės tik kokybiškas medžiagas ir technologijas, nes nekokybiškos medžiagos laikui bėgant suyra, gali pradėti veistis pelėsis, drėgmė, o namas praras didelius šilumos kiekius. Norint užsisakyti oro tarpo šiltinimo darbus ar pasikonsultuoti, galite kreiptis į kvalifikuotus specialistus, kurie jums tikrai padės.

UAB „Termoputa“ © 2021 Visos teisės saugomos.

Scroll to top