Norint, kad namuose laikytųsi šiluma, labai svarbus perdangos šiltinimas. Jei perdanga ne apšiltinta arba apšiltinta nekokybiškai, prarandama didelė dalis šilumos ir patiriami namo šilumos nuostoliai. Apšiltinti perdangą yra labai paprasta, dažniausiai užtenka apšiltinti tik iš viršaus, tereikia pasirinkti tinkamas priemones.

Perdangų šiltinimui dažniausiai naudojama biri vata arba poliuretano putos (termovata). Abi technologijos naudojamos užpurškimo būdu, tai reiškia, kad gaunamas vientisas ir tolygus sluoksnis, kuris užpildo visas ertmes ir nepalieka tuščių tarpų. Tai ypač patogi technologija, pasižyminti puikiomis sandarumo savybėmis bei geromis garso izoliacinėmis savybėmis. Purškiama medžiaga puikiai prilimpa prie bet kokio paviršiaus, t.y. betono, medžio, metalo ar kito. Naudojant šias technologijas darbas atliekamas kokybiškai ir greitai, tinka visų tipų namams.

Perdangos šiltinimas, profesionalios šiltinimo paslaugosRenkantis perdangos šiltinimą biria vata, rekomenduojama kartu naudoti garo izoliacinę plėvelę, kad užsandarinti oro ir drėgmės judėjimą per konstrukcijas. Garo izoliacinės plėvelės paskirtis yra neleisti drėgmei iš patalpų patekti į vidines konstrukcijas. Naudojama kartu garo izoliacinė plėvelė ir biri vata sudaro ypač patikimą ir kokybišką perdangos šiltinimo sluoksnį.

Renkantis perdangos šiltinimą poliuretano putomis (termovata) papildomas garo izoliacinės plėvelės sluoksnis nėra reikalingas, nes termovata yra atspari drėgmei, užpurkšta sudaro vientisą, besiūlį izoliacinį sluoksnį, kuris užpildo visą plotą nepaliekant jokių tuščių tarpų ir ertmių. Naudojant termovatą, šiltinimo sluoksnis yra gerokai plonesnis, nei šildant kitomis medžiagomis ir būdais, todėl nesumažėja naudingasis plotas. Tai šiltinimo būdas, kuris tinka beveik visur ir visada ir išsiskiria unikaliomis, geriausiomis savybėmis.

Taigi perdangos apšiltinimo būdas priklauso nuo to, ar ten esanti palėpė bus gyvenama ar ne, ar reikės šiltinti stogo šlaitus ar nereikės. Atsižvelgus į visus esamus rodiklius ir kokio rezultato siekiama, galima nuspręsti, kuris šiltinimo būdas tinka geriausiai. Bet kokiu atveju perdangos šiltinimas ženkliai prisidės prie bendro namo šiluminio energijos taupymo.

Visgi nežinant kurį perdangos šiltinimo būdą rinktis, rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotais specialistais, kurie patars ir atsakys į visus rūpimus klausimus ir puikiai atliks perdangos šiltinimo darbus.

UAB „Termoputa“ © 2021 Visos teisės saugomos.

Scroll to top