Kitų konstrukcijų šiltinimas vykdant apšiltinimo darbus dažnai žiūrimas pro pirštus. Norint turėti geriausias šilumos savybes ne tik namie, bet ir kitose patalpose, vietose, jas taip pat būtina šiltinti. Neapšiltinus, visuomet yra gaunami šilumos nuostoliai. Šiltinimo medžiagų pasirinkimas yra labai platus, tačiau rinktis reikia pagal kokybę ir ilgaamžiškumą.

Konstrukcijų šiltinimas

Norint turėti kokybišką baseiną, kubilą ar vandens rezervuarą, kuris išlaiko šiltą vandenį, juos taip pat būtina apšiltinti. Baseino šiltinimui geriausiai tinka poliuretano putos, nes tai patikimiausia šilumos izoliavimo medžiaga. Jos puikiai laiko šilumą, atsparios drėgmei, nepūva, nedega, joje nesiveisia jokie mikroorganizmai bei graužikai. Tai ypač patikima ir ekologiška šilumos izoliavimo medžiaga, kuri yra purškiama, prilimpa prie bet kokio paviršiaus ir puikiai izoliuoja. Tokia medžiaga puikiai užsandarina visas ertmes, nepalieka jokių tuščių tarpų, jos nereikia jungti, todėl gaunamas vientisas, besiūlis, sandarus paviršius.

Kitų konstrukcijų šiltinimas, visos šiltinimo paslaugosBalkono šiltinimas yra aktuali tema daugeliui, kadangi vis daugiau žmonių stengiasi išnaudoti erdvę ir įsirengti papildomą kambarį. Nesvarbu ar laiko praleidimo vietą ar tiesiog nori, kad būtų šilčiau visame pastate. Lengviausias ir patikimiausias būdas šiltinimui yra poliuretano putos, kadangi jos atsparios drėgmei, puikiai išlaiko šilumą, nepraleidžia šalčio, nedegios. Taip pat jose nesiveisia mikroorganizmai ir pelėsis. Šiltinant poliuretano putomis, nebereikia jokių papildomų medžiagų, tokių kaip, garo izoliacinė plėvelė. Darbai gali būti atliekami greitai ir kokybiškai.

Garažo šiltinimas taip pat svarbi užduotis, nes garažuose dažnai būna linkusi kauptis drėgmė, šaltis ir dėl to ne visada galima išnaudoti garažo galimybes. Visai nesvarbu ar norite laikyti garaže daržoves ar automobilį ar tiesiog turėti papildomą patalpą, tačiau jį apšiltinus, turėsime sausą, komfortišką patalpą, kurios paskirtį bet kada bus galima pakeisti. Apšiltinus garažą purškiamomis poliuretano putomis, turėsime sandarią patalpą, kuri puikiai laiko šilumą, joje nesikaupia drėgmė, bei turi puikią garso izoliaciją, tad net norint ką nors remontuoti ar įsirengti dirbtuves, triukšmas nesklis aplinkui. Tai pati patikimiausia šiltinimo medžiaga, pasižyminti pačiomis geriausiomis savybėmis ir tinkanti praktiškai visur. Kadangi šiltinimas vyksta purškimo būdu, idealiai padengiamas visas paviršius, nelieka tuščių tarpų ir ertmių, nėra sujungimų, gauname vientisą, besiūlį paviršių.

Kitų konstrukcijų šiltinimas reikalauja patirties. Jei kyla klausimų ir dvejojate kurį šiltinimo būdą pasirinkti, kaip bus atliekami darbai arba norit užsisakyti šiltinimo darbus, kreipkitės į mūsų kvalifikuotus specialistus, kurie jums būtinai padės.

UAB „Termoputa“ © 2021 Visos teisės saugomos.

Scroll to top