Šiltos grindys visuomet yra daug geriau, nei šaltos. Būtent dėl šaltų grindų namuose reikia dėvėti tapkes, šiltas kojines ar netgi kloti kilimus, kad sumažinti diskomfortą. Juk daug smagiau, kai gali bėgioti basomis ir šaltis negelia pėdų, o ir šiluma namuose išsilaiko geriau. Taigi grindų šiltinimas – ypatingai svarbi namo statybos ar rekonstrukcijos dalis, atsakinga už šilumos palaikymą, galimus šilumos nuostolius bei komfortą.

Norint teisingai apšiltinti grindis, pirmiausia reikia įvertinti esamą situaciją ir pasirinkti tinkamas ir kokybiškas medžiagas. Naudoti lakštines šiltinimo medžiagas yra nepatogu dėl pačios darbų technologijos, ilgo darbo proceso ir susidarančių sujungimo siūlių, dėl kurių atsiranda šilumos nutekėjimas.

Grindų šiltinimas, profesionalios šiltinimo paslaugosDžiaugiamės, kad savo klientams galime pasiūlyti naujausias ir pranašiausias technologijas, kurių dėka darbas atliekamas labai greitai ir kokybiškai. Mūsų specialistai puikiai išmano savo darbą ir jei reikia, visada gali patarti bei pakonsultuoti, nesvarbu kokios konstrukcijos yra Jūsų būstas.

Putų poliuretanas (termovata) yra ypatingai kokybiška medžiaga, tinkanti visoms konstrukcijoms. Grindų šiltinimas su termovata atliekamas greitai ir kokybiškai. Ji pasižymi ypatingai geromis šilumos savybėmis, atsparumu drėgmei, puikiai veikia kaip garso izoliacija, joje nesiveisia graužikai, grybelis ar pelėsis. Galima reguliuoti purškiamos medžiagos storį, išsaugant naudingąjį plotą. Ji puikiai prilimpa prie įvairių paviršių, sudaro vientisą besiūlį sluoksnį ir užpildo visas ertmes. Termovatą grindų šiltinimui galima naudoti tiek iš išorės, tiek iš vidaus.

Biri vata puikiai tinka grindų šiltinimui, nes turi geras šilumos savybes, užpildo visas ertmes, sudaro vientisą sluoksnį ir prisitaiko prie konstrukcijos. Galima reguliuoti purškiamos šiltinimo medžiagos storį, šiltinimas vyksta įpurškiant per plėvelėje ar plokštėje padarytas skyles. Biri vata pasižymi gera garso izoliacija, stabdo ugnes plitimą gaisro atveju, po įrengimo darbų nepalieka atliekų.

Statant arba renovuojant namą, ypatingas dėmesys turi būti skiriamas grindų šiltinimui. Tik gerai apšiltintos grindys taupys šildymo išlaidas ir suteiks komfortą namuose visais metų laikais. O jei nežinote kurį šiltinimo būdą pasirinkti, mūsų kvalifikuoti specialistai jums patars ir atliks reikiamus šiltinimo darbus.

UAB „Termoputa“ © 2021 Visos teisės saugomos.

Scroll to top