Naujienos 68Vas

Štai čia prasideda kokybė. Neabejotinai geriausi produktai rinkoje atliekant sandarinimo darbus.

Per vieną darbo dieną sumontuota 180m2 garo izoliacinės plėvelės. Toliau seks klijavimas, kompensacinės juostos montavimas, bei tašelių kalimas, ir žinoma šiltinimas Paroc BLT3 biria pučiama vata. Naudojome Siga Majpell 25 garo izoliacinę plėvelę. Dėl savo tvirtumo, plėvelė nebijo nei dielių apkrovų, nei mechaninio poveikio. Yra itin standi, ir sunkiai plyšta. Taip pat dalinai atlieka drėgmės difuzija, kas leidžia kontroliuoti vidaus patalpų drėgmę. Sujungimai ir komunikacijos klijuotos su Siga Rissan 60 juosta. Perimetras gruntuotas su Siga Dockskin gruntu ir sandarinta panaudojant Siga Fentrim IS20 75mm juostą. Ji taip pat puikiai tinka langų sandarinimui iš vidaus. Juosta yra tinkuojama. Produkciją, kainas galite rasti pas mus Facebook puslapyje UAB Termoputa.
Šiltinimo vata kaina priklauso nuo kokio gamintojo ir kokios rūšies vatą pasirinksite. Dažnas klientų noras, kad būtų ne tik šilta, bet ir nesigirdėtų aplinkos garsų, ypač lietaus. Ši problema dažnu atveju yra skardinius stogus turintiems klientams. Tokiu atveju rekomenduojama rinktis didesnio tankio vatą, tai būtų Paroc, Rockwool, Knauf Supafil Loft PRO. Jei jūsų stogo danga čerpinė, šiferinė, bituminė galima rinktis ir mažesnio tankio medžiagas Isover, Knauf, Steico ir kt. 
Kiekvieną objektą apžiūrime individualiai. Patariame kaip geriau pasiruošti, kokius sprendimus padaryti ir kaip tinkamiausiai atlikti darbus.
Pas mus galite įsigyti #SIGA produkcijos, arba tiesiog užsisakyti sandarinimo, šiltinimo paslaugas. 
Siekiame visų pirma kokybės savo darbuose, o kad kokybė būtų garantuota renkamės rinkoje jau patikrintas medžiagas.

UAB „Termoputa“ © 2021 Visos teisės saugomos.

Scroll to top