Nuo ištisinės sienos konstrukcijos prie sienos su oro tarpu pereita dėl šiluminių tiltelių minimizavimo. Ištisinė sienos konstrukcija neefektyvi tuo, kad šiluma ja keliauja beveik be pasipriešinimo. Sušilęs mūras tiesiogiai atiduoda šilumą į lauką. Nuostolius iš dalies mažindavo tik pats sienos storis. Realiai storos sienos prisideda tik prie didesnio šilumos akumuliavimo, kada pati siena prikaupia daugiau šilumos. Sienos su oro tarpu konstrukcija atrodė puikus sprendimas mažinant šilumos nuostolius, tačiau susidurta su kita problema. Įšilęs vidinis mūras atiduoda šilumą į oro tarpą, kur vyksta pastovi oro cirkuliacija, o viršslėgis pasišalina ties pakalimais sienos ir stogo jungtyse arba išsiskirsto stogo/palėpės konstrukcijose. Taip patiriami ne ką mažesni nuostoliai, negu turint ištisinę sieną.
Prieš 30 ir daugiau metų buvo didžiulis šiluminės izoliacijos medžiagų stygius, todėl sustabdyti nepageidaujamai cirkuliacijai oro tarpe buvo naudojamos birios medžiagos – keramzitas, šlakas, spaliai, durpės, perlitas ir t.t. Deja, šios medžiagos arba turi nedidelę šiluminę varžą, arba susėstą/sukrenta ir prisigeria drėgmės. Vėlgi, tokių namų problema nebuvo išspręsta iki galo.
UAB „Termoputa“ turi išeitį. Tai oro tarpo užpildymas termoputomis. Termoputos užpildo visą oro tarpą ir sudaro ištisinį sluoksnį be siūlių ir sujungimų, todėl nenusėsta ir nesukrenta. Termoputa yra neimli drėgmei ir leidžia sienoms kvėpuoti. Užpildymas temroputomis išsprendžia visas šias problemas.