.

Šiltinimas termoputomis

Šiltinimas poliuretano putomis

poliuteranas

Atliekame įvairių konstrukcijų šiltinimą poliuretano putomis. Naudojame atvirų ir uždarų porų poliuretano putas.

Poliuretanas tai dvikomponentė šiltinimo medžiaga, kuri skystu pavidalu užpurkšta ant paviršiaus išsiplečia keletą kartų sudarydama vientisą sluoksnį, tinka bet kokių konstrukcijų šiltinimui. Ji puikiai prilimpa prie medžio, betono ar metalo. Šiltinant šiuo būdu nereikia specialiai taikyti karkaso prie termovatos. Termovata užpildo visą karkaso plotį nepalikdama jokių plyšelių nepaisant konstrukcijų nelygumų.

Poliuretano privalumai:

  • Aukšta šiluminė varža
  • Idealus sandarumas
  • Užpildo visas ertmes, nelygumus ir įtrūkimus
  • Geriausias kainos/kokybės santykis rinkoje
  • Putos prisitaiko prie bet kokios konstrukcijos

foto_poliuretanas_1Poliuretanas

Atvirų porų poliuretanas

  Ši termovata yra porėta, minkšta, lengva atvirų porų medžiaga (1m3 apie 15 kg.), lengvai pasiduodanti deformacijoms, nesunkiai pjaunama ir apdirbama. Puikiai tinka patalpoms iš vidaus šiltinti – sienoms, perdangoms, pertvaroms, stogui. Išskyrus pamatus ir didelio drėgnumo patalpas.

Uždarų porų poliuretanas

Tanki, standi, uždarų porų struktūros medžiaga. Uždarų porų poliuretanas šiuo metu turi geriausias šilumines savybes lyginant su kitomis plačiai naudojamomis medžiagomis. Pasižymi itin mažu drėgmės įgeriamumu. Visiškai nelaidi garui (nereikia garo ir vėjo izoliacijos). Gali būti kaip pagrindas garo izoliacijai. Užtenka ir poros centimetrų uždarų porų termovatos sluoksnio, kad konstrukcijos būtų idealiai sandarios. Galima šiltinti visas pastato konstrukcijas.

Geriausias kainos/kokybės santykis rinkoje!

Susisiekite telefonais 8 613 85 000; 8 611 16 624 nemokamai konsultacijai visais šiltinimo klausimais

.

NERADOTE TINKAMO ŠILTINIMO BŪDO? PABANDYKITE ČIA

Naujienos